• +48 505 533 477
 • Kontakt

  Pozostańmy w kontakcie!X

  ADRESul. Or-ota 5, 01-507 Warszawa

  Formularz kontaktowy

  Twoją wiadomość jest przesyłana. Proszę poczekać...

  Dziękujemy za przesłanie wiadomości! Odpowiemy niebawem.

  Wystąpił jakiś problem z przesłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie.

  Prosimy wypełnić wszystkie pola formularza przed jego wysłaniem.

ZAJĘCIA

KARATE SHINKYOKUSHIN WARSZAWA – ZAJĘCIA DLA DZIECI

"Karate oferuje jasne oceny rozwoju, których brakuje w innych nowoczesnych zajęciach - rozpoczęcie treningu jest ważną częścią stawania się dorosłym. Karate ma oczywiste poziomy zaawansowania."

WIĘCEJ INFORMACJI O KARATE DLA DZIECI.

Klub „Mushin” oferuje zajęcia karate dla dzieci w Warszawie prowadzone w trzech grupach wiekowych. Pierwszą i najmłodszą grupa jest przedział wiekowy 4-6 lat, kolejna to wiek 7-11 lat i ostatnia najstarsza 12 -18 lat.

Specjalizujemy się w organizowaniu zajęć dla dzieci karate w Warszawie, każde dziecko ma u Nas zapewnioną ciągłość szkolenia. Na każdym etapie szkolenia wyznaczamy im nowe cele, przez co czas spędzony na treningu jest dla dziecka atrakcyjny. Inspirujemy najmłodszych do zdrowego stylu życia, promujemy wartości Shinkyokushin w duchu idei olimpijskiej.  

Nasz klub prężnie się rozwija, zajęcia karate dla dzieci warszawskiego klubu „Mushin” odbywają się w Śródmieściu, Bemowie, Żoliborzu oraz na Bielanach. Nasi trenerzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i podejście do najmłodszych, zapewniają najwyższa jakość nauczania.

Treningi karate jako zdrowy styl życia dla dzieci

Wpadajmy dzieciom podstawowe zasady karate, którymi są: kultura, cierpliwość, szacunek do innych i samego siebie, wytrwałość w dążeniu do celu, a także radzenie sobie w trudnych sytuacjach.

Jeżeli poszukujesz pełnego pasji klubu karate w okolicach Bielan lub karate dla dzieci na Bemowie, a także innych dzielnicach Warszawy to klub „Mushin” jest miejscem idealnym dla Ciebie i twojego dziecka.  Zapraszamy do współpracy oraz odwiedzenia strony internetowej naszego klubu, gdzie zapoznają się Państwo z ofertą i tajnikami karate Shinkyokushin.

Zapraszamy do współpracy
Mushin Karate Team Warszawa

Copyright © Mushin 2008-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zaprojektowane przez  vicom solutions.