• +48 505 533 477
 • Kontakt

  Pozostańmy w kontakcie!X

  ADRESul. Or-ota 5, 01-507 Warszawa

  Formularz kontaktowy

  Twoją wiadomość jest przesyłana. Proszę poczekać...

  Dziękujemy za przesłanie wiadomości! Odpowiemy niebawem.

  Wystąpił jakiś problem z przesłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie.

  Prosimy wypełnić wszystkie pola formularza przed jego wysłaniem.

BLOG

WKO Newsletter 12/2018 – Kenji Midori

Dodano przez shogun | w kategorii: Karate, Nowość | 23 grudnia 2018

Drodzy Branch Chiefs  , Dyrektorzy oddziałów,

Jest to już ostatni newsletter w tym roku. Zdaje sobie sprawę, że wszyscy jesteście zajęci swoimi obowiązkami związanymi z końcem roku. W tym zimnym i pracowitym okresie wiele osób w Japonii porządkuje dojo i domy. Wspólne porządkowanie dojo jest wyrazem szacunku i uznania do tego miejsca, w którym to przez cały rok odbywały się treningi. Pozwala to także rozpocząć nowy rok z czystym umysłem. Tak dokładne sprzątanie dojo wywodzi się z japońskiej tradycji i bywa czasem praktykowane jako część treningu. Porządkowanie dojo jest dobrym momentem, aby przypomnieć sobie o eventach, w których braliśmy udział w tym roku. Jest to także dobra okazja, aby członkowie klubu spędzili czas razem. W postawie budo, pozwalającej poczuć uznanie w stosunku do każdej z rzeczy, szczerze wierzę, że ten kończący się rok będzie dla Was dobrym czasem.

Chciałbym rozpocząć od ogłoszenia dobrych wiadomości. Jako WKO przeprowadzaliśmy nasze działania pod sloganem, aby stać się najsilniejszą i największą organizacją na świecie, a naszym celem było zrzeszenie stu państw i regionów z całego świata. Tego miesiąca dołączyły do nas dwa państwa: Myanmar i Serbia, co zwiększyło liczbę stowarzyszonych z nami państw do 99. Zawdzięczamy to współpracy członków zarządu, Branch Chiefs i wszystkich z nami związanych osób. Chciałbym wyrazić mój najszczerszy szacunek w stosunku do waszej ciężkiej pracy. Jesteśmy bardzo blisko osiągnięcia stu zrzeszonych z nami państw i regionów świata. Jestem przekonany, że będzie to możliwe podczas uroczystości XII. Otwartych Mistrzostw Świata w Karate w Tokyo w nadchodzącym nowym roku. W związku z tym proszę jednocześnie o wasze wsparcie.

Dokonaliśmy już wstępnych ustaleń odnośnie pierwszych Światowych Mistrzostw Świata w Karate Pełnokontaktowym, które odbędą się w Tokyo w 2020r. W związku z tym, niezbędna jest współpraca z różnymi grupami Karate Pełnokontaktowego na całym świecie, aby zorganizować turnieje kwalifikacyjne w różnych regionach. Członkowie zarządu WKO są zobowiązani pełnić kierownictwo i być głównym decydentem w procesie organizacji turniejów. Będą przeprowadzać aktywną współpracę i komunikację pomiędzy różnymi grupami i organizacjami. Jako że jest to duży krok w kierunku ogólnoświatowego ujednolicenia Karate Pełnokontaktowego, szczerze wierzę, że zaakceptujecie ciężką pracę z pozytywnym nastawieniem i pokażecie swoje przywództwo. Mam wysokie oczekiwania w stosunku do waszych starań.

Podczas kończącego się już roku miałem okazję odwiedzić wiele różnych państw. Zrobiłem wszystko co w mojej mocy, aby dopasować swój grafik tak, bym mógł spędzić z Wami czas. Zawsze kiedy docierałem do Waszych państw i byłem witany na lotnisku szczerym uśmiechem, moje serce było pełne radości i zachwytu. Zawsze kiedy spotykałem się z ciepłym powitaniem, doceniałem wasze starania, że przywitaliście mnie tak mile, pomimo waszych codziennych obowiązków. Wszystko, abyśmy razem mogli trenować ciało i umysł z silnym kiai. Razem ćwiczyliśmy w jednym miejscu, wspólnie jedliśmy i spaliśmy, dzieliliśmy radość i smutek. Cieszę się, że mogliśmy pogłębić naszą cenną znajomość poprzez nasze drogie Karate i ponownie potwierdzić silne więzi. Moje serce jest pełne uznania i dobrych wspomnień związanych z pobytem w każdym z krajów. Podczas lotu powrotnego, wracałem myślami do ciepłego przywitania i gościnności, których doświadczyłem podczas pobytu. Zrobię wszystko, aby móc odwiedzić również tych, do których nie byłem w stanie dotrzeć w tym roku.

Chciałbym podziękować wszystkim Branch Chiefs i osobom związanym za wasze hojne wsparcie tego roku. Pomimo wielu aktywności, którymi jesteście zajęci, proszę Was o dbałość o wasze zdrowie. Mam nadzieję, że wspaniale rozpoczniecie obiecujący nowy rok. Życzę Wam Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.

OSU

Kenji Midori

WKO President

Copyright © Mushin 2008-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zaprojektowane przez  vicom solutions.