• +48 505 533 477
 • Kontakt

  Pozostańmy w kontakcie!X

  ADRESul. Or-ota 5, 01-507 Warszawa

  Formularz kontaktowy

  Twoją wiadomość jest przesyłana. Proszę poczekać...

  Dziękujemy za przesłanie wiadomości! Odpowiemy niebawem.

  Wystąpił jakiś problem z przesłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie.

  Prosimy wypełnić wszystkie pola formularza przed jego wysłaniem.

BLOG

Aktywny Warszawiak

Dodano przez Sensei | w kategorii: Karate, Nowość | 2 września 2020

AKTYWNY WARSZAWIAK 2020 – zapraszamy na zajęcia od 10.09.2020 r

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia organizowane przez UKS MUSHIN w ramach programu „Aktywny Warszawiak” – projektu Biura Sportu i Rekreacji Urzędu M.st. Warszawy:

Blok I -> Karate – samoobrona

Jest to autorski program karate i samoobrony przeznaczony dla osób pełnoletnich. Celem zajęć jest nauka realnego karate przygotowująca do odparcia ataku przeciwnika uzbrojonego w nóż, kij czy pałkę teleskopową. Na zajęciach adept nauczy się ciosów i kopnięć oraz obrony przed nimi, dowie się, jak wyjść z sytuacji, kiedy przeciwnik chce nas udusić lub łapie nas za ręce, opanuje walkę w parterze i pozna zasady udzielania pierwszej pomocy. Zostanie też poinformowany, jak postępować w sytuacji zagrożenia mienia i swojej osoby oraz co zrobić, kiedy zajdzie sytuacja obrony koniecznej.

Blok II -> Cross Trening – trening kondycyjno-siłowy

Ogólnym celem Cross Treningu jest poprawa szeroko rozumianej sprawności fizycznej i doskonalenie 10 cech motorycznych takich jak: usprawnienie pompy sercowo-naczyniowej i układu oddechowego, poprawa wytrzymałości siłowej, czystej siły, mocy, szybkości, gibkości, zwinności, koordynacji, równowagi, a także celności. Program jest uniwersalny i trafia do wszystkich, od amatora po wyczynowego sportowca. Jest to program, który pozwala zacząć przygodę z treningiem osobom, które nigdy wcześniej nie uprawiały żadnego sportu. Wszystkie ruchy odbywają się w pełnych zakresach, czyli pełne zgięcie i wyprost. Cross to najskuteczniejszy program treningowy jaki do tej pory powstał na świecie. Szczególnie na początku drogi mocno wykorzystujemy tzw. „skalowanie”, czyli dostosowywanie treningu do indywidualnych możliwości ćwiczącego.

Miejsce realizacji zadania:

Sala treningowa na warszawskim Żoliborzu – Fight House, Rydygiera 8/18, III piętro

Informacje szczegółowe:

Blok I -> Karate – samoobrona

Uczestnicy: mieszkańcy Warszawy 18+

Termin: czwartki , godz. 20.00 – 21.30

Blok II -> CrossFit – trening kondycyjno-siłowy

Uczestnicy: mieszkańcy Warszawy 15+

Termin: soboty , godz. 10.00 – 11.30

Na zajęcia zapraszamy wszystkich, którzy chcą podnieść swoją szeroko rozumianą sprawność fizyczną!

Dodatkowo, w ramach każdego z bloków zajęć, będziemy przekazywać uczestnikom informacje o zasadach zdrowego odżywiania. Klub dysponuje wagą, która mierzy zawartość tkanki tłuszczowej. Wszyscy chętni będą mogli z niej skorzystać, jak również zasięgnąć porady, jak zgubić zbędne kilogramy czy zbudować masę, siłę i wytrzymałość.

W sprawie zapisów i dodatkowych informacji prosimy o kontakt z trenerem Leszkiem Królem: e-mail: info@mushin.pl, tel. 505 533 477.

Copyright © Mushin 2008-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zaprojektowane przez  vicom solutions.