• +48 505 533 477
 • Kontakt

  Pozostańmy w kontakcie!X

  ADRESul. Or-ota 5, 01-507 Warszawa

  Formularz kontaktowy

  Twoją wiadomość jest przesyłana. Proszę poczekać...

  Dziękujemy za przesłanie wiadomości! Odpowiemy niebawem.

  Wystąpił jakiś problem z przesłaniem wiadomości. Spróbuj ponownie.

  Prosimy wypełnić wszystkie pola formularza przed jego wysłaniem.

ZAJĘCIA

TRENING PERSONALNY

"Jeśli możesz o czymś marzyć, możesz to osiągnąć."

WIĘCEJ O TRENINGU PERSONALNYM

 • Czy kiedykolwiek próbowałaś/eś zmienić coś w swoim wyglądzie, zadbać o piękną sylwetkę czy po prostu o zdrowie?
 • A może większość czasu spędzasz za biurkiem lub prowadząc samochód?
 • Jesteś sportowcem, uprawiasz tenis, triathlon, a może biegasz dla przyjemności?
 • Chcesz poprawić swój rezultat sportowy?

Nie pozwól by praca negatywnie odbiła się na Twojej kondycji fizycznej !!!
Zdobądź w sobie odwagę by ćwiczyć z najlepszymi, by stać się Najlepszym !!!

Zapoznaj się z naszą ofertą, proponujemy:

Trening personalny w oparciu o trening funkcjonalny, który jest najskuteczniejszą formą treningu dzięki swojej strukturze, indywidualizacji, programowi treningowemu ukierunkowanemu na osiągnięcie celów. Pozwoli Ci osiągnąć maksimum korzyści i efektów z wykonywanych właściwie ćwiczeń. Taka forma zajęć nie wymaga od Ciebie żadnej wiedzy z zakresu treningu. Twój osobisty trener zadba o to, abyś w zadowalająco krótkim czasie osiągnęła/osiągnął swoje założone cele treningowe.

Trening funkcjonalny to proces, w którym w zamierzony i planowany sposób, używa się ćwiczeń fizycznych budujących zintegrowane wzorce ruchowe.

    Trening funkcjonalny wykonywany przez naszych Trenerów jest zorientowany na cel, wydajność i rezultaty. W zamierzony sposób odeszliśmy od wyizolowanej pracy mięśni czy wykorzystywania w ćwiczeniu tylko jednego stawu na rzecz pracujących grup mięśniowych
i zintegrowanych, wielostawowych ruchów występujących w łańcuchach kinematycznych.

Wedle definicji (Boyle, Michael)

„Trening funkcjonalny odnosi się do wszystkich czynnościowych wzorców ruchowych, obejmujących akcje spowalniania, stabilizacji oraz przyspieszenia, które występują w obrębie łańcuchów kinetycznych i we wszystkich trzech płaszczyznach ruchu”.

Dostępne treningi funkcjonalne:

TRX
Trening TRX Suspension Training to przyrząd, który zrewolucjonizował trening sportowy. Wykorzystywany jest w rehabilitacji, w treningu motorycznym wśród najlepszych sportowców, w grach zespołowych, w zawodowych ligach NFL czy NHL. Ćwicząc w pozycji podwieszonej budujemy siłę naszych mięśni, kształtujemy koordynację nerwowo-mięśniową, pracujemy nad stabilnością ciała.
Ogromną zaletą tego rodzaju ćwiczeń jest możliwość szerokiego wykorzystania ćwiczeń wielostawowych w różnych płaszczyznach ciała: strzałkowej, czołowej i poprzecznej.

BOSU

Trening BOSU (skrót “both sides up“) to unikalne połączenie piłki i stepu. Przyrząd ten pozwala na wszechstronne kształtowanie koordynacji nerwowo-mięśniowej oraz stabilizację poszczególnych stawów. Ćwiczenia, dobierane indywidualnie do poziomu osoby ćwiczącej, stanowią podstawę funkcjonalnego podejścia do treningu.
Trening ten przede wszystkim ma na celu usprawnienie pracy mięśni głębokich, czego efekty będą odczuwalne nie tylko na sali treningowej, lecz również w życiu codziennym.

MAXEX TRAINING

Trening MAXEX TRAINING, to autorski program treningowy, stworzony w oparciu o własne doświadczenia jak również pracę ze sportowcami najwyższej klasy.
Ten zindywidualizowany program szkoleniowy, przeznaczony do budowania i osiągnięcia szczytowej formy i wydajności przez zawodników różnych dyscyplin sportu (Tenis, Karate, Triathlon, Hokej, Szermierka).
Maxex Training – to autorska koncepcja programu szkolenia sportowego, oparta na zbiorze pięciu postulatów dotyczących budowania cyklu treningowego dla sportowca:

 1. Diagnostyka – wykonujemy testy funkcjonalne oraz metaboliczne przed rozpoczęciem współpracy, w celu określenia pozycji wyjściowej.
 2. Planowanie i realizacja – na podstawie wyników i testów budujemy struktury pod przyszły trening motoryczny, ściśle powiązany z treningiem specjalistycznym.
 3. Coaching – wzmacniamy i motywujemy, planujemy, pomagamy i wspieramy
  w osiąganiu zamierzonych celów.
 4. Dietetyka sportowa – zindywidualizowany program żywieniowy i suplementacyjny, dostosowany do potrzeb konkretnej osoby i wydatku energetycznego
  w poszczególnych etapach procesu treningowego.
 5. Relaksacja i odnowa biologiczna – skuteczność treningu i osiągnięcie ostatecznego celu w dużej mierze zależy od świadomego i zaplanowanego odpoczynku
  i roztrenowania w mikro czy mezocyklu.

Nasi trenerzy to profesjonaliści, swoją wiedzę zdobywali w kraju i za granicą, kończąc specjalistyczne kursy i szkolenia. Mający wieloletnie doświadczenie sportowe.
Swoim doświadczeniem oraz rozległą wiedzą teoretyczną w zakresie treningu sportowego
i fizjoterapeutycznego wspierają wielu sportowców, osoby ćwiczące amatorsko chcące poprawić swój rezultat sportowy jak również osoby ze świata polityki, biznesu.

Zapewniamy profesjonalizm, wsparcie na każdym etapie oraz dyskrecje.

Copyright © Mushin 2008-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Zaprojektowane przez  vicom solutions.